Док-станція 2E SmartClock

Док-станція 2E SmartClock

Бренд 2Е презентує представника нового покоління смартгодинників – 2E SmartClock. Цей пристрій є годинником, будильником, FM-радіо, акустичною системою та бездротовою зарядкою одночасно в запатентованому подвійному корпусі, що гарантує якісне стереозвучання.

Відтворення контенту на цьому багатофункціональному пристрої відбувається через Bluetooth, AUX 3,5 мм, FM-радіомовлення (можливість запам’ятовування 20 станцій) або через під’єднаний USB-накопичувач для програвання аудіотеки власника. Також є два незалежні один від одного будильники, що можна програмувати як заманеться. Сигнал будильника можна змінювати на власний смак.

Яскравість екрана можна димірувати, що створює додаткові зручності під час використання в темних приміщеннях. Є два динаміки, що відтворюють глибокі низькі частоти, потужність кожного становить 4 Вт.

Завдяки сучасному та компактному дизайну док-станція 2E SmartClock буде стильним рішенням як для дому, так і для офісу.

Останні новини
Смарт-годинник 2E Wave SE

Розумний спортивний годинник 2E Wave SE, в якому використані інноваційні технології для контролю за фізичним станом, підвищення ефективності занять спортом та для допомоги у виконанні повсякденних завдань.

Читати
Смарт-годинник 2E Motion GT

Високоякісний розумний годинник 2E Motion GT з великим екраном, тривалим часом автономної роботи, вбудованим крокоміром та з великою кількістю функцій для моніторингу стану здоров'я.

Читати
Смарт-годинник 2E Alpha X

Універсальний годинник 2E Alpha X з високочутливим сенсорним кольоровим екраном, дистанційним керуванням музикою та камерою смартфона, безліччю спортивних режимів, крокоміром та функціями контролю за параметрами здоров'я. Підійдуть як для занять спортом, так і для щоденного використання.

Читати