2Е SoundXTube – портативна колонка для драйву та свята

2Е SoundXTube – портативна колонка для драйву та свята

2Е SoundXTube створить незабутню атмосферу, де б ви не знаходилися: вдома чи на природі, у подорожі чи на вечірці, через Bluetooth 5.0 або кабель AUX (3,5 мм). Два активні динаміки по 48 мм разом із парою великих пасивних радіаторів загальною потужністю 30 Вт видають звук у діапазоні від 115 Гц до 15 кГц.

Завдяки технології Extra Bass відчуйте екстремально потужне звучання, а із TWS можна без дротів об’єднати дві колонки SoundXTube й отримати подвійну потужність неймовірного стереозвучання.

2Е SoundXTube оснащено вбудованим мікрофоном із шумопоглинанням та функцією Hands Free. Після повного заряджання акумулятор SoundXTube розраховано на безперервне програвання музики протягом 24 годин.

Дрібний дощ, бризки в басейні чи просто висока вологість не зможуть зашкодити 2Е SoundXTube та вашому гарному настрою, адже корпус колонки захищено від вологи на рівні IPX7.

Стильний дизайн і приємні зносостійкі матеріали, із яких виготовлено 2Е SoundXTube, помножують задоволення під час використання колонки. А ще на ній є тканинний ремінець, за який її зручно переносити або розміщувати на висоті, аби охопити музикою більшу площу.

Останні новини
Док-станція 2E SmartClock

Бренд 2Е презентує представника нового покоління смартгодинників – 2E SmartClock. Цей пристрій є годинником, будильником, FM-радіо, акустичною системою та бездротовою зарядкою одночасно в запатентованому подвійному корпусі, що гарантує якісне стереозвучання.

Читати
Нові комп’ютерні столи 2Е з регулюванням висоти

Асортимент бренда 2Е поповнився новинками: моторизованими комп’ютерними столами 2Е СЕ118W-MOTORIZED (білого кольору) та 2Е СЕ150B-MOTORIZED (чорного кольору), які мінімізують навантаження на спину користувача під час тривалої роботи, навчання чи багатогодинних ігрових сесій, допомагають дбати про правильну поставу і здоров’я хребта.

Читати
Бездротові навушники 2Е RainDrops Light True Wireless: свобода звучання нового покоління

Якісні та надійні бездротові навушники полонили серця багатьох користувачів та стали незамінним аксесуаром до кожного смартфону. Тому питання вибору високоякісної бездротової гарнітури зараз актуальне як ніколи. Пропонуємо вашій увазі абсолютну новинку - 2Е бездротові вологостійкі навушники з мікрофоном RainDrops Light True Wireless, які вразять не лише справжніх меломанів, а й любителів чогось дійсно стильного та актуального.

Читати