2E розпочинає продаж ноутбуків в Україні

2E розпочинає продаж ноутбуків в Україні

Модельний ряд, представлений в Україні, включатиме дві діагоналі екрана 15 і 17 дюймів, що дасть можливість обирати між мобільністю та комфортом великого дисплея. У лінійці три моделі ноутбуків і кожна має свою особливість, завдяки чому можна підібрати девайс за персональними потребами.

Нові пристрої універсальні та підходять для віддаленого формату роботи та навчання, поєднуючи у собі безпеку, високу продуктивність та портативність. Ноутбуки відмінно підійдуть для віддаленої роботи ще й тому, що вони підтримують сучасний стандарт зв’язку – Wi-Fi 6.

Базова модель 2E Rational 15 проходить тестування за військовим стандартом MIL-STD 810G, що означає можливість роботи в екстремальних умовах.

Середня модель 2E Imaginary 15 оснащена шарніром, що дозволяє пристрою розгортатися на 180°, що дуже зручно при спільній роботі. Ноутбук отримав потужну інтегровану відеокарту Iris Xe, яка підійде для фотообробки та відеомонтажу. Хоча, і Dota 2 вона теж потягне.

Complex Pro флагманська модель 2E, що вирізняється високою продуктивністю та автономністю роботи в поєднанні з витонченим дизайном. Цей ноутбук оснащений інфрачервоною камерою із функцією розпізнавання обличчя, процесором Intel Core 12-го покоління, та ще й працюватиме в автономному режимі до 17 годин.

Під час створення серії ноутбуків дуже ретельно підбирали компоненти, аби отримати збалансовані продукти за оптимальною ціною. При цьому враховані різні інтереси користувачів, тому ноутбуки 2Е мають конфігурації з різними процесорами, обсягом оперативної пам’яті та накопичувачами.

Сервісне та гарантійне обслуговування ноутбуків проводиться у сервісному центрі ERC.

Ноутбуки вже доступні для покупки за ціною від 24 999 грн.